درباره دکتر

درباره دکتر

سلام،خوبید؟

من دکترمحمدپور متخصص اعصاب و روان هستم.متولد شهرری و دارای دیپلم ریاضی، اگرچه از ابتدا دوست داشتم پزشک شوم. بیش از ۲۰سال سابقه کاری دارم و دراین مدت انواع بیماران افسردگی،اضطراب و پانیک،وسواسهای شدید،دوقطبی،اسکیزوفرنی،خودزنی و میل به خودکشی ومشکلات شخصیتی،تیک،بیش فعالی کمبود تمرکز،مشکلات هوشی رفتاری و اتیسم،اعتیاد و انواع مصرف مواد،مشکلات خواب و …دیده ام.بنابراین با اعتمادبنفس کامل بیمارانم را میبینم و درک میکنم و درمان میکنم.

کلید درمان را گرفتن یک شرح حال خوب و مفصل و البته وقت گیراز بیمار میدانم.بدون شک سرگذشت مراجع از کودکی تا بزرگسالی واکنون بسیار مهم است.در سرگذشت همه ما حوادث واتفاقات ناگواری رخ داده و بنابراین بیان ضربه ها و مشکلات گذشته مهم وقسمتی از درمان است.برقراری یک ارتباط درمانی و متقابل بسیار مهم است چون بیمار میخواهد اعتمادکند و رازهایش را بگوید.

تشخیص دقیق برایم مهم است وبنابراین شتابزده عمل نمیکنم.اما به هرحال باید رنج و علایم آزاردهنده در فرد را کاهش داد.این کار با همدلی و درک متقابل و گوش دادن فعال به بیمار اتفاق می افتدو من شنونده خوبی هستم.

اگرچه دارودرمانی بسیار مهم است اما همه درمان نیست.درمان بیمار روانپزشکی،بدون رواندرمانی ورفتار درمانی کامل نمی شود.همیشه میل و انگیزه بیماربرای بهبودی مهم است و موتور درمان است.از این انگیزه باید برای تغییر سبک زندگی،تغییرنگرش به خانواده و اطرافیان ،افزایش تحرک و فعالیت،کاهش کمالگرایی،کاهش درونگرایی و برونگرایی شدید،پذیرش واقعیتها و خود،پذیرش رنجهای گذشته و …کمک گرفت.مجموعه همه اینها رواندرمانی را تشکیل می دهد.

در نهایت دارودرمانی نیز دراکثریت موارد لازم است و من ترس افراد از داروهای روانپزشکی را میدانم.ترس از وابستگی،ترس از عوارض دارو،ترس از برچسب بیمار خوردن را میدانم.به ترس بیمار از داروها اهمیت می دهم و روی این ترس کار میکنم چون مهم است که بیمار درمان را نیمه کاره نگذارد.

امیدوارم باتوضیح روش کارم به سوالهای شماپاسخ داده باشم.خوشحال می شوم نوشته هاو مقالاتم را بخوانید و نظر بدهید.

بسیار سپاسگزارم.

آدرس:

خیابان ستارخان، بین فلکه اول ودوم صادقیه،بعدازبلوارشهدای صادقیه،پلاک۱۱۵۴ 

شنبه تا چهارشنبه: از ساعت 4 تا 8 عصر با وقت قبلی

تلفن مطب:  ۴۴۲۱۳۶۲۹ 

تلفن همراه -واتس آپ- تلگرام : ۰۹۱۲۳۲۲۲۴۷۲


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]