خانوادگی

بدون نام

ترک اعتیاد

با سلام - بعد از عروسی متوجه شدم شوهرم خود ارضایی کرده است. خیلی ناراحت شدم. باهاش که مطرح کردم عذخواهی کرد و گفت که از مجردی معتاد به این کار است ولی قول داد که ترک کند. ولی متاسفانه بعد از گذشت 8 سال همچنان با دیدن فیلم این کار را مخفیانه ادامه می دهد. و اخیرا که مطرح کردم بقول خودش حاضر نیست این کار را ترک کند. حتی به قیمت از هم پاشیدن زندگی مشترکمان .
متاسفانه من یک بچه هم دارم.

  • سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴( 7 ماه پیش)
  • وضعیت : بسته شده

دکتر مجید محمدپور

سلام شما چند مشکل رو با هم مطرح کردید. منطقی بنظر نمیاد که آدم بخاطر خودارضایی همسرش ازش جدا شه!!!!یعنی ایشون هیچ نکته مثبتی نداره؟شاید منظورتون اینه که ارتباط زناشویی با شما نداره و مشکلشو با خودارضایی حل میکنه؟در این صورت باید ویزیت شه.هستند مردایی که با چشم چرانی و دیدن وتخیل به ارضا میرسن .این اشخاص در واقع مشکلی بین وسواس و نوعی اغتیاد دارن .خود فرد باید بدونه که این یک بیماریه. با تهدید قابل حل نیست.و شما باید به درمان تشویقش کنید.شاید خودش خجالت بکشه مراجعه کنه.باید کمکش کنید و به روانپزشک مراجعه کنید.
اما اگر گهگاهی هم اینکار رو میکنه و با شما هم ارتباط داره این غیر طبیعی نیست.
رابطه جنسی زن و شوهر در صورتی که خوب باشه میتونه باعث منسجم موندن زندگی بشه اما اگر اونهم در کنار سایر مشکلات بد باشه امیدی نخاهد بود.به هر حال اگه توضیح دیگه ای دارید بفرمایید.

  • چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲( 7 ماه پیش)